Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet do Prachovských skal

5. 11. 2008

Ahoj všichni,

                               

17.- 19. října jsme vyrazili na výpravu do Prachovských skal, bylo to tam super a jelo nás tam také dost. Byla tam: Irenka, Romanka, Tomášek, Vojtík, Barča, Žofka, Doubravka, Lůca, Rút, Kiki, Domča, Blanka, Máťa, Jáma,Miluška, Anežka, Aneta, Klára, Majda a Anča, zažili jsme noční dobrodružství, dozvěděli se spoustu nových věcí.... bylo to zkrátka fajn a doufám, že tajný výlet, který se uskuteční 21.- 23. 11. dopadne též skvěle. Pokud má někdy připomínku k výletu, nechť se vyjádří do komentářů, mějte se fajn :) A.

         

P.S. prohlédněte si také fotky z výletu na www.khskautky5.rajce.idnes.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář