Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velikonoční středisková výprava

6. 4. 2014

Střediskové Velikonoce na Mentaurově 17. - 20. 4. 2013

Do batohu si pečlivě zabal (ruce měj volné!!): přezůvky, spacák, pyžamo, kartáček a pastu na zuby, ručník a mýdlo, pláštěnku, baterku, láhev na vodu alespoň 1,5 litru, uzlovačku, zápisník, tužku, šátek, KPZ, pastelky, čajovou svíčku, vhodné oblečení do přírody, pevné boty na chození, alespoň tři páry ponožek, kalhoty navíc, spodní prádlo ne jen jedno, oddílové tričko, vhodnou bundu do lesa, čepici, rukavice, hrnek, kartičku zdravotní pojišťovny, skautský šátek a jídlo na cestu (společná bude až večeře), průkazka na slevu dopravním prostředkem (s fotkou), malý batůžek

Dále si přibal pro rozdělení se s ostatními: půlku chleba, kousek sýra tvrdého, 5 sáčků čaje, jednu mrkev, bramboru, jiný druh zeleniny. Dobrovolné množství buchet od maminky lze předat na nádraží do auta. Sladkosti, které si děti přivezou navíc, budou vybrány do společných zásob a postupně rozděleny.

Holky: pentle na pomlázku podepsané jménem (10 kusů), šlupky od cibule, starý fáč nebo silonky děravé, provázek, nůžky 

Kluci: provázek, kapesní nožík

sraz ve čtvrtek v 8.30 hod na hl. nádraží Kutná Hora

návrat v neděli v 18.30 hod na hl. nádraží Kutná Hora

cena: 500,- Kč

Ubytování v pokojích na Mentaurově u Litoměřic, stravování zajištěno od čtvrteční večeře.

A co nás čeká?

Pobyt v přírodě, společný program, dobrodružství ve slepičí farmě, velikonoční tradice a zvyky.....

Účast prosím potvrďte na schůzce, na e-mail nebo mobil vedoucího oddílu nejpozději do 13. 4.

Kontakty na vedení z oddílů, které se zůčastní:

3.oddíl : Tomáš Fér, 723 939 784, tomas.fer@centrum.cz

5.oddíl : Magda Setničková (Majda), 728 346 637, Setnickova.Magda@gmail.com

7.oddíl : Michal Horeš (Šemík), 604 282 339, michal.hores@seznam.cz

Děkujeme.