Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěch na závodech světlušek

19. 4. 2012

Dne 14.4.2012 se družina Berušek účastnila okresních závodů světlušek a vlčat a umístila se na 1. místě v dívčí kategorii s počtem 225 bodů! I naše náhradnice reprezentovali, neboť doplnili družinu Muflonů ze 7.oddílu, společně se jim podařilo získali také první místo v chlapecké kategorii. Bohužel jakožto hlídka složená ze členů dvou oddílu nemohou postoupit dále. To však neplatí o Beruškách, které díky svému brilantnímu vítězství postupuji do kola krajského, které se uskuteční 8. -9. 6. v Nymburce.

Níže můžete vidět pár fotek ze závodů:

dsc_0058.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 dsc_0116.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 dsc_0151.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dsc_0310.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dsc_0320.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář