Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak co prázdniny??

30. 7. 2009

Zdravím všechny, kteří zavítali na naše stránky!

Zde je prostor pro Vás a Vaše prázdninové zážitky. Podělte se s námi o to, co jste během prázdnin zažili. Někdo navštívil zvláštní místo, někdo jiný zase potkal zajímavého člověka či zkusil neobvyklou činnost. Napište nám o tom... Byla bych ráda, kdyby každý z Vás napsal alespoň něco, nemusí to být nic dlouhého, prostě něco, abychom o sobě měli přehled i během prázdnin :) Zatím ahoj a těším se na Vaše příspěvky :)

Váš Anipórek :)))))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jak se mám já...

(Anipórek, 30. 7. 2009 16:00)

Ahojky! Musím říct, že jak jsme spolu byli na táboře 14 dní, už se mi po vás po všech stýská a už se těším na září :) Co se týče mě, tak já jsem byla teď dva týdny doma a jezdila jsem na různé výlety. Jela jsem se třeba podívat do obrovského aquaparku do Prahy. Vstupné bylo sice dražší, ale stálo to za to. Je tam mnoho atrakcí, několik tobogánů- v jednom je úplná tma a v jiném je zase těsně před koncem nečekaný prudký sešup :), potom tam jsou umělé vlny a venkovní divoká řeka. Je toho tam fakt hodně :) No a potom jsem jela třeba na výlet na kolech. Jeli jsme do Poděbrad, tam jsme si dali na náměstí zmrzku a pak dojeli ještě do Nymburka a pak zas zpátky. Celý den bylo krásně, ale když už jusme byli skoro doma, tak začalo pršet a padaly na nás dokonce i kroupy, ale my to nevzdali a dojeli šťastně domů :) Najeli jsme něco okolo 90ti km a byl to moc fajn výlet:) no a v sobotu jedu s taťkou a bráchou (staršim) na týden kamsi na Pálavu, tak to snad bude fajn. Zatím se mějte a ahoooooj :)