Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění Berušky!!

23. 7. 2012
Soustředění Berušek se uskuteční 7. - 9. 9. 2012 na klubovně s přespáním.
Sraz: 16hodin v pátek a ukončení: neděle v 14hodin
S sebou: spacák, karimatka, něco dobrého na snídani (třeba buchta nebo ovoce),jídlo během akce bude zajištěno,  věci na běhání venku, skautský kroj, věci na schůzku, zadané úkoly z tábora (nápad na společnou scénku, zajímavosti pro východní středočeský kraj).
 
Účast nutná
 
 
Informace z kufříku:

Tajemný obsah kufříku a úkoly pro hlídky před závodem

V kufříku naleznete mapu vašeho kraje. Zakreslete do ní to, čím si myslíte, že je váš kraj zajímavý. Je na vašem uvážení, zda použijete pastelky, tužku, vodovky, tuže nebo jiné výtvarné techniky. Až budete mít mapu pokreslenou, podlepte ji čtvrtkou (kartonem) a vystřihněte kraj po hranici tak, aby vám zůstala jen mapa kraje. Dejte si na tom záležet, neboť mapa je jedním z hodnotících prvků před samotným závodem.

Chtěli bychom, abyste se nám představili před samotným závodem. Dalším vaším úkolem proto bude vymyslet a nacvičit si minutovou prezentaci vaší závodní hlídky. Cílem je ukázat ostatním co rádi děláte. Žádáme vás o dodržení 1 minuty, neboť čas je náš nepřítel a vše se musí stihnout, dokud město Ember ještě stojí. Prezentace bude probíhat v divadle. Můžete využít mikrofony, hudbu nebo vlastní předem zaslanou nahrávku (nahrávky posílejte nejdéle do 15. 9. 2012 na kontaktní adresu). Není možné jakýmkoli způsobem používat otevřený oheň. Prezentace hlídky je dalším hodnoceným prvkem, takže si na ní také dejte záležet.

V kufříku najdete také dřevěné písmeno nebo číslo a lepidlo. Co tím chtěli stavitelé říci? To se dozvíte později. Dále v kufříku naleznete do kruhu vystřižený papír, jehož části chybí. Opatrujte ho! Bude pro vás životně důležitý během závodu. Celé kufříky i s obsahem musíte přivést k nám do Litvínova. Nezapomeňte na ně!

http://www.ember2012.cz/instrukce/

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář