Seznam věcí na tábor

2. 6. 2009

Seznam věcí na skautský letní tábor

4.-18.7.

Oblečení:

2x tepláky

2x mikina

2x triko s dlouhým rukávem

3x triko s krátkým rukávem

1x dlouhé kalhoty

2x kraťasy

1x plavky

7x spodní prádlo

1x tílko, košilka

7x ponožky slabé

2x ponožky silné

Skautský kroj (šátek, turbánek)

1x větrová(šusťáková bunda)

1x teplý stvetr

1x čepice proti sluníčku

pláštěnka

(takové oblečení, ve kterém se budou moct děti volně pohybovat a u kterého nebude vadit případné zašpinění, poničení.)

Věci na spaní:

Teplý spacák, deka, malý polštářek, karimatka, oblečení na spaní

Obuv:

Pevné boty(pohorky), sandálky, holinky, botasky

Hygiena:

Kartáček, zubní pasta,

2x ručník(malý, velký), repelent proti hmyzu, hřeben, krém na opalování, žíňka, šampon, mýdlo, pláťený sáček na špinavé prádlo, kapesníky, toaletní papír

Ostatní:

10kolíčků na prádlo, obyčejná tužka, propiska, zápisník, pastelky, stezka světlušek nebo skautek, KPZ, nůžky, uzlovačka, 2x čtyřcípý šátek, malý batoh a velký batoh na výpravy, baterka+náhradní baterie, plastová láhev na pití, knížka na čtení, kapesné max 100kč, balík novin asi 5 kusů, hudební nástroj, plyšák,

kartičku pojištěnce,

táborovou sukni a bílé triko na batikování, švihadlo, plochý štětec, koženou šňůrku na krk, 2 čajové svíčky, kapesní nůž, ramínko na kroj, sluneční brýle

Jídelní potřeby:

Plecháček, lžíce, malá lžička, ešus(miska), škrabka na brambory, útěrka

(pokud možno vše viditelně označit)

Výše uvedený seznam je pouze doporučený.

Oblečení si zabal do kufru, boty si dej do banánové krabice, věci na spaní se ti určitě vejdou do batohu na velkou vícedenní výpravu. Do malého batůžku si sbal pití, jídlo na sobotu(večeře bude), věci na schůzku.