Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam věcí na tábor Kocourov 2011

28. 6. 2011

Seznam věcí na skautský  tábor

2. -16. 7. 2011


Oblečení:

2x tepláky

2x mikina

2x triko s dlouhým rukávem

3x triko s krátkým rukávem

1x oddílové triko

1x dlouhé kalhoty

2x kraťasy

1x plavky

7x spodní prádlo

1x tílko, košilka

7x ponožky slabé

2x ponožky silné

Kompletní skautský kroj (šátek, turbánek)

1x větrová (šusťáková bunda)

1x teplý svetr

1x čepice proti sluníčku

pláštěnka

(takové oblečení, ve kterém se budou moct děti volně pohybovat a u kterého nebude vadit případné zašpinění, poničení.)

 

Věci na spaní:

Teplý spacák, deka, malý polštářek, karimatka, oblečení na spaní

 

Obuv:

Pevné boty (pohorky), sandálky, holinky, botasky, popřípadě boty do vody

 

Hygiena:

Kartáček, zubní pasta,

2x ručník (malý, velký), repelent proti hmyzu, hřeben, krém na opalování, žínka, šampon, mýdlo, plátěný sáček na špinavé prádlo, kapesníky, toaletní papír, prádelní šňůra, kolíčky 1Ox

 

Ostatní:

obyčejná tužka, propiska, zápisník, pastelky, stezka světlušek/skautek, KPZ, nůžky, uzlovačka, 2x čtyřcípý šátek, malý batoh a velký batoh na výpravy, baterka+náhradní baterie, plastová láhev na pití, knížka na čtení, kapesné max 100kč, balík novin asi 10  kusů, hudební nástroj, plyšák, zpěvníček, kartičku pojištěnce,

švihadlo, plochý štětec, 2 čajové svíčky, kapesní nůž, ramínko na kroj, sluneční brýle, 3 dlouhé kůžičky, látkový pytlík na sladkosti (bude sladkostní banka), táborový oděv (legíny, bílá košile), 2x starý tenisák, 2x dlouhá tkanička

Jídelní potřeby:

Plecháček, lžíce, malá lžička, ešus (miska), škrabka na brambory, utěrka

(vše viditelně označit)

 

 Výše uvedený seznam je pouze doporučený.

 Označené oblečení (značkou, tvým monogramem) si zabal do kufru, boty si dej do banánové krabice, věci na spaní se ti určitě vejdou do batohu na velkou vícedenní výpravu. Do malého batůžku si sbal pití, pláštěnku, jídlo na sobotu (večeře bude) a věci na schůzku.