Registrační příspěvek

10. 10. 2012

Vážení rodiče,

tak jako každý rok Vás i letos chceme požádat o uhrazení registračního příspěvku, který činí za dítě i dospělého člena bez rozdílu věku či funkce 650Kč (pro druhého a dalšího sourozence ve středisku 450Kč). Registrační přispěvek je vybírán ve dvou částech. O zaplacení příspěvku Vás prosíme k rukám vedoucího našeho oddílu. Zároveň bychom Vás rádi informovali, že o letních prázdninách 2013 bude probíhat rozsáhlá rekonstrukce sociálního zařízení v naší klubovně. Pokud už nyní víte, že jste ochotni nám fyzicky, materiálně nebo finančně pomoci, obraťte se na nás. Budeme rádi.

První část:        400Kč  odevzdat vůdci oddílu(Klára Ondráková) do 25.10.2012

Druhá část:      250Kč odevzdat vůdci oddílu(Klára Ondráková) do 28.2.2012

(50 Kč za sourozence)

Co získá člen po registraci v našem středisku?

• Možnost účastnit se činností svého oddílu.
  • Možnost využívat skautskou klubovnu i další základny střediska a podílet se tak na jejich celoročním provozu o obnově.
  • Úrazové pojištění i pojištění odpovědnosti pro veškerou činnost Junáka.
  • Časopis odpovídající jeho věku.
  • Být doučástí organizace Junák - svaz skautů a skautek ČR (www.junak.cz) a užívat tak všech výhod, např.: společné akce, vzdělávání i nové přítelé nejen v ČR.

9574753f66_75204981_o2.gif