Příměstský tábor- Piráti 18. - 22. 8. 2014

12. 6. 2014

Vážení rodiče, kamarádi,

rozhodli jsme se uspořádat první ročník tábora, který bude ve městě. Bude určen těm dětem, které svůj oddíl v našem středisku pravidelně navštěvují.

Tábor má tyto dva cíle:

· poskytnout rodičům možnost zajištění programu pro dítě přes den během jednoho prázdninového týdne

·   realizovat s dětmi v průběhu celého týdne zajímavou navazující a prospěšnou činnost

Pro tento ročník byli vybráni tito plnoletí vedoucí: Magda Setničková – Majda a Standa Hák – Houmr.

Termín tábora: 18. – 22. 8. 2014 (pondělí – pátek), sraz dětí vždy mezi 7:00 - 8:00, vyzvedávání dětí mezi 16:30 - 17:30

Místo: Klubovna našeho střediska, dále město Kutná Hora a její okolí

Věk dětí: 6 – 13 let

Cena: 1000,- Kč (jen pro členy našich oddílů)

– cena zahrnuje program, materiál pro rukodělné práce, pitný režim a obědy. Svačiny děti mají své.

Je-li pro vás tato naše služba užitečná a máte-li zájem o účast vašeho dítěte, zašlete nám prosím souhlasný e-mail, který bude obsahovat jméno dítěte a číslo oddílu, do kterého chodí.

Následně vám poskytneme údaje pro platbu.

Dopis s podrobnými táborovými instrukcemi a programem jednotlivých dnů rozešleme do 1.8.2014

Děkujeme a přejeme krásné letní dny.

Za vedení střediska Junáka 215.01 Kutná Hora

Michal Horeš – Šemík