Pozvánka na puťák

27. 7. 2013

Putovní tábor 2013 po Novohradských horách v termínu 4. ­ 8. 8.

cena 700Kč (doprava+strava+ubytování+vstupy)
sraz na hl. nádraží KH v 8.30
příjezd na hl. nádraží KH v 19.50

S   sebou: spacák,   karimatku,   3x   ponožky,   3x   spodní   prádlo,   plavky,   1x   kalhoty,
1x kraťasy   (popřípadě   i   sukni),   2   x   tričko   s   krátkým   rukávem   (oddílové   tričko),
skautský šátek, 1x mikina, oblečení na spaní,  pláštěnka (kdo má, tak i na batoh),  pokrývka
hlavy,  věci na schůzku  (zápisník na razítka z míst návštěvy, psací potřeby, KPZ, nůž, šátek,
uzlovačku),   baterku,   pevná   pohodlná   obuv,   hygienické   potřeby   (ručník,   kartáček,   kapesníky,toaletní papír, 4x náplast), lžíce (budeme jíst společně z kotlíku), hrnek, kopii kartičky zdravotní pojišťovny  (předat na nádraží), důležité osobní  léky  (prosím  informovat  o jejichužívání Majdu písemně,  lékárničku  budeme mít s  sebou), jídlo na neděli  (večeře možnost  si  opéct na ohni)  a pondělní snídani, pití (1,5 l)

Společné věci: pasta, lékarnička, opalovací krém, mýdlo, kotlík, repelent, stan

Vše bude zabaleno ve velkém batohu na záda.

Kontakt: Levá Magda tel. 728 346 637; Anička Baláková tel. 728 721 675

Těší se na tebe Anička, Majda a rytíř Florian