Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka do Saska

29. 3. 2012

 

Velikonoční výprava do Českosaského Švýcarska

5. -8. 4. 2012

Odjezd: sraz ve čtvrtek 5.4. v 6:40 na hl. n.

Příjezd: v neděli 8. 4. v 17 hod na hl. n.

Cena: 600,- Kč

Ubytování: v pokojích na faře v obci Sněžné u Krásné Lípy

Stravování: zajištěno

 

Na sebe si vezmi skautský kroj a do batohu si zabal (ruce měj volné):

přezůvky, spacák, pyžamo, kartáček a pastu na zuby, ručník a mýdlo, pláštěnku, baterku, láhev na vodu alespoň 1,5 litru, uzlovačku, zápisník, tužku, šátek, KPZ, pastelky, čajovou svíčku, vhodné oblečení do přírody, pevné boty na chození, alespoň tři páry ponožek, kalhoty navíc, spodní prádlo ne jen jedno, tričko navíc, vhodnou bundu do lesa, čepici, rukavice,  hrnek, lžíci, kartičku zdravotní pojišťovny, jídlo na cestu do vlaku (bude až večeře), dívky stuhu (3m), kluci provázek a kapesní nožík

Dále si přibal pro rozdělení se s ostatními: půlku chleba, kousek sýra, 5 sáčků čaje, jednu mrkev, bramboru. Dobrovolné množství buchet od maminky, které se povezou autem. Sladkosti, které si děti přivezou navíc, budou vybrány do společných zásob a postupně rozděleny.
A co nás čeká ? Společný program, putování mezi skalami, velikonoční tradice a zvyky, a nějaké to tajemné dobrodružství…
Účast prosím potvrďte na schůzce, na e-mail nebo mobil vedoucího oddílu nejpozději do 2. 4. 2012.
Kontakty na vedoucí oddílů:
1.oddíl : Markéta Švejnohová, rihulka@centrum.cz

3.oddíl : Tomáš Fér, 723 939 784, tomas.fer@centrum.cz

5.oddíl : Magda Levá, 728 346 637, leva.magda@seznam.cz

7.oddíl : Martin Levý (Originál), 728 281 669, originalovi@post.cz

Děkujeme.

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář