Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pětka je doma i s pocitem svěžesti!

18. 7. 2009

Všichni v pořádku doma

Tak jsme to zvládli. Dnes jsme dorazili domů z tábora. Všichni jsou v pořádku a doufám, že se tábor všem líbil. Letos nás byl rekordní počet (nejvíce 23 lidí), tak doufám, že to vydrží i do dalších let. Všichni si zaslouží poděkování. Nebudu se rozepisovat, nechám to na vás. Pište, co se vám líbilo a co ne nebo prostě piště všechno, co se týká tábora.

A.

 

Obrazek

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj Rút

(Anipórek :), 24. 7. 2009 21:07)

Křupky jsem vyhrála určitě já a Irenka a pak ještě někdo, asi 4 jsme byly ... asi velká Anežka a jedno dvojče, ale jistá si teda nejsem...

Zatím můj nejlepší tábor!!!

(Rút, 24. 7. 2009 21:01)

Tábor byl super.Jedine co mi vadilo bylo že jsem musela odjed o dva dny dřív a tak jsem se nedozvěděla výsledky hry "Jak se má tvoje křupka".Prozradí mi je někdo.:D

:-)

(Béčko, 19. 7. 2009 20:56)

Holky jste lepší než vdolky. Zdar Zdar Zdar...bylo to fajn :-)

Začalo to sobotou a skončilo sobotou.

(Majda, 19. 7. 2009 7:50)

Letošní tábor byl opravdu moc fajn. Bylo nás hodně a tím pádem větší zábava. Střediskové akce mě velmi obohatili a rozbušili mé srdce. Byla výborná strava. A díka tomu že program připravovalo více lidí, byl velmi pestrý. (díky maturantky a bakalářko)Těším se až se opět shledáme v září a vstoupíme do nového dobrodružného roku, jehož vyvrcholením bude TÁBOR. Přeji hezký den

tak teda odepisuji.....

(Bláňa, 18. 7. 2009 15:31)

Tábor byl super,hlavně opékání hadů, ale samodřejmě se mi líbilo i to další.Taky byla fajn jízda nazpátek do Kutné Hory....vždyť vy víte Aničko a Majdo....;)