Lišky postupují do krajského kola ZVAS

12. 4. 2014

Závody vlčat a světlušek

Dne 12.4. se v Sudějově konalo okresní kolo závodů vlčat a světlušek. Z celkových 5 dívčích hlídek se družina Lišek umístila na první místě spolu s družinou Kapek z 1. oddílu. Obě družiny na trase ztratily pouhé čtyři body. Následoval tedy rozstřel, ve kterém nás bohužel Kapky porazily. Vůbec to ale nevadilo, jelikož do krajského kola postupovaly první dvě hlídky.

Za družinu Lišek nastoupily: Doubí, Agi, Ami, Teka, Kačka, Jula, Bláňa, Bety

Naše dvě náhradnice Anička s Verčou spojily  síly se třemi kluky ze 7. oddílu a společně vybojovali druhé místo v kategorii chlapců. Jelikož ale byli nezávodní hlídkou, dále nepostupují.

Zapište si tedy všichni do kalendářů termín 23.-24.5. 2014, kdy se koná krajské

kolo světluškovských závodů v Dobřichovicích (platí samozřejmě i pro náhradníky)

Fotky si můžete prohlédnout na: http://khskautky5.rajce.idnes.cz/Zavody_vlcat_a_svetlusek_2014_okresni_kolo/