Informace o puťáku

16. 7. 2012

Moravský kras

Termín:  13.- 18. 8. 2012

(Dne 11. 8. v sobotu proběhne organizační schůzka před odjezdem od 16 do 18hod. Nutná účast děti, popřípadě jejich rodičů. Budou předány stany a podrobnější informace o plánu.)

Při našem putování navštívíme a poznáme město Blansko, Boskovice. Také uvidíme zajímavá přírodní místa Moravského krasu například Macochu, nebo hrad Holštejn. Budeme spát v kempech, ve skautských klubovnách a vařit na vařiči nebo ohni.

Cena: 200Kč doprava+ 150Kč jídlo+ 130Kč vstupy+ 120Kč ubytování v kempech= 600Kč

S sebou: spacák, karimatku, 3x ponožky, 3x spodní prádlo, plavky, 1x kalhoty, 1x kraťasy (popřípadě i sukni), 2 x tričko s krátkým rukávem (oddílové tričko), skautský šátek, 1x mikina, oblečení na spaní, pláštěnka (kdo má, tak i na batoh), pokrývka hlavy, věci na schůzku (zápisník na razítka z míst návštěvy, psací potřeby, KPZ, nůž, šátek, uzlovačku), baterku, pevná pohodlná obuv, sandálky pokud chceš, hygienické potřeby (ručník, kartáček, kapesníky, toaletní papír, 4x náplast), láhev na pití, lžíce (budeme jíst společně z kotlíku), hrnek, kopii kartičky zdravotní pojišťovny (předat na nádraží), důležité osobní léky (prosím informovat o jejich užívání Majdu písemně, lékárničku budeme mít s sebou)

Společné věci: pasta, lékarnička, opalovací krém, mýdlo, kotlík, repelent

Vše bude zabaleno ve velkém batohu na záda.

Doporučení: co nejlehčí

Odjezd: 13. 8. v pondělí z hlavním vlakovém nádraží ráno v 7:40 (8:00 jede R směr Kolín)

Příjezd:  18. 8. v sobotu na hlavní vlakové nádraží v 18:05