Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den sesterství 2009

22. 2. 2009

Den sesterství 22.2.2009

Je to svátek skautek. Den, kdy se narodil zakladatel skautingu a jeho žena. Den vzpomínek. Den dobré nálady.

V tento den jsme se prostě musely sejít! Sraz jsme měli ve 14.00 na klubovně. Sešly se zde současné ale také bývalé členky 5. oddílu. Když jsem počítala, kolik nás tam bylo, musela jsem to několikrát přepočítat, jelikož jsem nevěřila mému prvnímu výpočtu. Ale opravdu! Bylo nás tam opravdu 22 ! A to je... jak bych to jen řekla... MAGICKÉ!:-)  Během tří hodin jsme si popovídaly, zazpívaly, ochutnaly pekařské výtvory ostatních, zahrály pár her, vzpomněly na hezké okamžiky strávené společně, nakonec se rozloučily a rozešly domů.

To je jen ve stručnosti. Každý si ze schůzky odnesl něco jiného, ale doufám že vždy něco pěkného. Těším se na další společné chvíle strávené s vámi všemi a pevně doufám, že za rok se na náš svátek zase v dobré náladě sejdeme :-)

Vaše Anča :-)

Fotky jsou na rajčeti...Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Skvělé

(Blanina, 4. 3. 2009 14:26)

Den sesterství se moc povedl, jako každá skautská akce byla i tahle super:-)!