Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další výprava se blíží...

15. 5. 2009

Květnový výlet plný Rozkoše J

 

Sraz: 22. května 16:15 hlavní nádraží Kutná Hora

 

Návrat: 24. května 15:19 tamtéž

 

Kam? Camp u vodní nádrže Rozkoš nedaleko České Skalice

web campu: http://www.atcrozkos.cz/o-autocampingu.htm

 

A co s sebou?  500 Kč (vlak, ubytování, jídlo), spacák, karimatku, ešus, lžíci, hrníček, oblečení na spaní, náhradní oblečení, hygienu, baterku, plavky, věci na schůzku, kartičku zdravotní pojišťovny, jídlo na pátek, láhev s pitím, malý batůžek, pláštěnku, dobré boty

 

Do 18.5. dejte prosím všichni vědět na číslo: 728721675, zda na výpravu pojedete a jestli máte doma stan, který byste si případně mohli vzít s sebou. Máme sice oddílové stany, ale až podle počtu účastníků uvidíme, zda budou stačit. Kdo napíše, že pojede, tomu bude prostřednictvím speciálního pošťáka doručen kus stanu, který ponese. Kdyby měl vzít někdo svůj vlastní stan, dáme mu včas vědět.

 

Zatím ahoj J Anča

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář