Jdi na obsah Jdi na menu
 


Betlémské světýlko 2008

26. 12. 2008

Betlémské světýlko

V sobotu hned po vánoční schůzce dorazilo do Kutné Hory betlémské světýlko a my, skauti, jsme měli za úkol předat ho co nejvíce lidem. Na náměstí stálo týpko, ve kterém si každý mohl světýlko vzít.  Bylo v něm také několik skautů, kteří zpříjemňovali atmosféru na náměstí hraním na různé hudební nástroje a také zpěvem koled, ale i tradičních táborových písní. Někteří z nás se rozdělili do skupinek a vydali se roznášet světlo těm, kteří si pro něj nemohli přijít. Byli to převážně old skauti či přátelé kutnohorského skautingu. Z 5. oddílu dorazily krom mě samozřejmě Majda a Mája a pak také Anežka s Miluškou. Bylo krásné vidět radost na tvářích těch, kterým jsme světýlko přinesli až domů a rozhodně to bylo pro mnohé motivací k účasti na dalších podobných akcích. Tuto akci organizoval Bombur a povedlo se mu to skvěle.Děkujeme :)

pár dalších fotek je u Houmra na : http://homer-homer.rajce.idnes.cz/Betlemske_svetlo/

A.

Obrazek

 ObrazekObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář