Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. příspěvek do naší on-line kroniky- Výprava do minulosti

 

                  PÁTEK

Sešly jsme se na nádraží a odjely jsme do Čáslavi.

Došly jsme do skautské klubovny,odložily jsme si batohy a šly jsme nakoupit. Nastěhovaly jsme se do druhé  klubovny, kde bylo více tepla. Potom jsme se navečeřely a nanosily matrace. Zahrály jsme si hru se starodávnými předměty,přečetly něco z kroniky a šly jsme spát.

                 SOBOTA

Ráno nás probudil zvuk sekery. Chvíli jsme si četly z kroniky. Po snídani jsme si měly sbalit batohy a Otakar II nás prováděl po městě. Došly jsme na nádraží a odjely jsme vlakem do Kutné Hory. Nevěděly jsme, kde budeme spát ale čekalo nás překvapení. Došly jsme totiž k Aničce domů. Bylo tam příjemné teplo. Koukly jsme se na Záhadu hlavolamu a Anička řekla, že půjdeme na procházku. Vzaly jsme si sáňky,pekáče a psa. Šly jsme na Kaňk a sáňkovaly jsme, kde se dalo. Když jsme se vrátily, koukaly jsme se na Rychlé Šípy. K večeři byla pizza. Znovu jsme se dívaly na Rychlé Šípy a šly jsme spát.

                NEDĚLE

Ráno mi bylo horko. Po snídani jsme si povídaly, jak se má zapisovat do kroniky. Zahrály jsme si hru, ve které byl např.R.B.P. Sbalily jsme si batohy a odešly jsme před Kaufland, kde si nás měly vyzvednout rodiče.

         Byla to moc pěkná výprava.

                   LUCKA 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář